USŁUGI CZYSZCZENIA

Filter Project

Czyszczenie powierzchni obiektowych

Podłoga z plamami po kawie czy herbacie albo dywan z wdeptanym w niego błotem bardzo niekorzystnie wpływa na wizerunek instytucji. Dobrze o tym wiemy, dlatego oferujemy skuteczne i dokładne czyszczenie wykładzin i powierzchni dywanowych w biurach, hotelach, salach konferencyjnych i siedzibach firm oraz instytucji. Powierzchnie wykładzinowe i dywanowe o dużej powierzchni poddajemy procesowi dogłębnego czyszczenia włókien – tak, aby usunąć brud zebrany nawet w najgłębszych partiach. Usługę czyszczenie powierzchni obiektowych wykonujemy profesjonalnym sprzętem, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości detergentów firmy Kärcher o ekologicznym składzie. Dbamy nie tylko czystość powierzchni, ale także o środowisko! Dostosowujemy metodę czyszczenia do powierzchni oraz rodzaju wykładziny i stopnia zabrudzenia, tak aby usługa była maksymalnie skuteczna i bezpieczna dla pranej przestrzeni. Dzięki temu podłogi są czyste i higieniczne, a Twoja firma robi dobre wrażenie już od wejścia!

Czyszczenie samochodów

Wnętrze auta – szczególnie tapicerka – wymaga regularnego czyszczenia. Oczywiście można zrobić to samodzielnie, przy użyciu środków dostępnych w marketach, ale ta metoda ma zdecydowanie więcej minusów niż plusów. Na wyczyszczenie tapicerki czy podsufitki trzeba poświęcić dużo czasu, wysiłku, a efekty pozostawiają wiele do życzenia – brud najczęściej jest tylko roztarty na większej powierzchni. Kompleksowe pranie foteli samochodowych czy podsufitki wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiednich detergentów. Dlatego jeżeli planujesz czyszczenie auta i chcesz, żeby brud naprawdę zniknął, a nie tylko został wtarty głębiej w materiał, skorzystaj z naszych usług! Z łatwością usuniemy plamy i zabrudzenia tapicerki samochodowej, by Twoje fotele znów wyglądały jak nowe! Korzystamy z oryginalnych środków piorących marki Kärcher, żeby zapewnić dokładne, ale delikatne czyszczenie foteli samochodowych i podsufitki – tak, by nie uszkodzić czyszczonych powierzchni. Detergenty, których używamy, są opracowywane z najwyższą troską o środowisko naturalne. Ich wysoka skuteczność i niedrażniący zapach gwarantują, że będziesz w pełni zadowolony z naszych usług, a do czystego auta będziesz wsiadać z przyjemnością!

Wysoce profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia tapicerek tekstylnych zapewniają skuteczne usuwanie zabrudzeń oraz długotrwałą ochronę mebli tapicerowanych.

That's all