View

Czyszczenie powierzchni obiektowych

Czyszczenie powierzchni obiektowych Podłoga z plamami po kawie czy herbacie albo dywan z wdeptanym w...

View

Czyszczenie samochodów

Czyszczenie samochodów Wnętrze auta – szczególnie tapicerka – wymaga regularnego czyszczenia....

View

Czyszczenie tapicerki

Wysoce profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia tapicerek...

View

Czyszczenie wykładzin — pranie wykładzin

Wykładziny dywanowe i tapicerowane meble nadają pomieszczeniom niepowtarzalny klimat. Jednakże,...

O nas

Solidność i staranność świadczonych usług to nasz znak rozpoznawczy. Do prania dywanów, oraz czyszczenia wykładzin i tapicerek używamy wyłącznie oryginalnych środków piorących renomowanych firm.

Z najwyższą starannością

Dywany,wykładziny dywanowe i tapicerowane meble nadają pomieszczeniom niepowtarzalny klimat. Ale jedynie pod warunkiem, że są czyste! Tylko odpowiednia dbałość o tekstylne pokrycia podłogowe i tapicerki meblowe gwarantuje przebywającym wśród nich ludziom właściwy komfort. Ważne, aby ta dbałość zapewniała równocześnie długotrwałą ochronę mebli tapicerowanych i wykładzin dywanowych, by mogły one służyć jak najdłużej.

Świadczymy dla Państwa usługi stosując wyłącznie oryginalne, profesjonalne środki czyszczące firmy Kärcher, nie kwestionowanego lidera w tej dziedzinie. Kärcher oferuje skuteczne technologie gwarantujące zarówno skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i plam jak i impregnację powłok tekstylnych.

Do codziennego utrzymywania czystości, czyszczenia doraźnego i zasadniczego oraz do usuwania plam Kärcher oferuje najbardziej wszechstronne, a jednocześnie ekonomiczne uzasadnione rozwiązania: urządzenia do czyszczenia pokryć podłogowych, odpowiednie wyposażenie zwiększające liczbę zastosowań oraz środki czyszczące, które gwarantują najwyższą wydajność i skuteczność prac czyszczących. Środki czyszczące Kärcher to gwarancja skuteczności, a zarazem dbałość o środowisko (ulegają biodegradacji).

Z najwyższą starannością

Od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi prania dywanów, czyszczenia tapicerek meblowych i samochodowych, oraz czyszczenie wykładzin. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm i instytucji z terenu Opola i okolic.

View all

Pralnia dywanów

Stacjonarna pralnia dywanów oferuje usługę prania dywanów, wykładzin dostarczanych do Punktów...

Pranie żaluzji

Żaluzje pionowe prane są za pomocą urządzeń jednotarczowych szczotkowych, których zadaniem jest...

Default Image

Usługi serwisowe

Proces prania żaluzji pionowych często łączony jest z usługą naprawy szyn żaluzjowych. Jak...